KONST / Litografier / Grafiskt blad 13714023
nr 1371 4023
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Levels". Signerad, numrerad 11/50. Motivet: ca 44x60, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:35:27
8/1 10:59:18